2018/02 Nové Recaro Pole Position (ABE) Edice 2018

Limitované mimořádné vydání k oslavě jubilea: Recaro Pole Position (ABE) Edice 2018. Padne Vám jako ulitá. Cítíte přesnou odezvu od jízdní dráhy. Vše podstatné je zredukováno do: skořepinového sedadla RECARO Automotive Seating,, výrobní skupina Adient. Před 50ti lety přivedl tento významný výrobce první závodní skořepinovou sedačku s povolením pro silniční provoz na trh - a nyní slaví jubileum s limitovaným vydáním špičkového výrobku: nového Recaro Pole Position (ABE) Edice 2018, který přináší ryzí závodní pocit z Vaší jízdy.

 

Kirchheim/Teck, 28.09.2017 -To bylo v roce 1967, kdy vzniklo sportovní sedadlo s povolením pro silniční provoz. Jako první skořepinové sedadlo, dva roky po světové premieře prvního RECARO sportovního sedadla 1965, jež přineslo revoluci v automobilových sedadlech a zvedlo laťku hodně vysoko. Těleso tvarované skořepiny, vyrobené ze zesílených skleněných vláken , potvrzovalo již tehdy vysoké nároky RECARA na bezpečnost a malou hmotnost výrobku. Významný evoluční pokrok a jednotlivé vývojové milníky měly za následek, že v roce 2000 první Pole Position (FIA) velmi rychle postoupil jako Top výrobek do tříd GT-, Cestovní vozy- a Clubsport. RECARO Automotive seating vyvíjí oblíbené závodní skořepinové sedačky ( motosport či silniční provoz) dále, roku 2004 se objevil první Pole Position (ABE), který se rovněž podepisuje na úspěchu značky RECARO.

 

50 leté jubileum od vzniku výroby skořepinových sedadel klade důraz RECARO Automotive seating na: nové Recaro Pole Position (ABE) Edice 2018 na trhu s doplňky spojuje sportovní charakter , čistý design a vysokou kvalitu zpracování s individuelním skvělým pocitem z dynamické jízdy. Tato štíhlá jednodílná sedačka ze zesílených skelných vláken (GFK) Vám nabízí perfektní boční držení a správnou podporu ramen. Na hlavovou opěrku a boky sedačky je použita pravá kůže v kontrastu s Carbonem. Svítící zelenkavé pásky z kůže, prošité kontrastní černou nití, podtrhují dynamické kontury sedáku. Dynamika - černá textilie s mikrovláknem, je použita na sedáku a zádové opěře. Tento kvalitní materiál umocňuje pohodlné sezení a optimální držení těla. Fandové značky RECARO se mohou těšit z vyšitého loga RECARO a Alu plakety s výrobním číslem a také z Certifikátu, kterým je každá sedačka vybavena. Této sedačky je limitovaná serie 300 ks a je v ceně 1 250,00 EUR.

 

Svítící zelenkavé pásky z kůže, prošité kontrastní černou nití, podtrhují dynamické kontury sedáku. Dynamika - černá textilie s mikrovláknem, je použita na sedáku a zádové opěře. Tento kvalitní materiál umocňuje pohodlné sezení a optimální držení těla. Fandové značky RECARO se mohou těšit z vyšitého loga RECARO a Alu plakety s výrobním číslem a také z Certifikátu, kterým je každá sedačka vybavena. Této sedačky je limitovaná serie 300 ks a je v ceně 1 250,00 EUR.

 

Jste zvědaví? Tak se podívejte na www.edition2018.RECARO-automotive.com