NOVINKY

Carbon a kůže v podání RECARO Performance Edition

Kirchheim/Teck, Německo. Když se podíváme na nejnovější přírůstek mezi sedadly RECARO, název sdělí vše. Sportster CS "Performance edition" je přesně to pravé vybavení pro vysoce výkoné a upravované vozy, se kterými chcete dosáhnout výše. Unikátní design specialisty na sezení RECARO byl korunován kombinací kůže do atraktivního karbonového vzhledu na hlavovce a bočnicích. Bílé kontrastní stehy a segmenty světle červené kůže zdůrazňují dynamické kontury nového sedadla RECARO. První vizáž sedadla mohli návštěvníci viděl na premiéře při příležitosti Motor Show v Essenu.

 Jako všechny potahy prémiové značky RECARO, tak i Sportster CS v limitované "Performance Edition" je vyráběn ručně. Potah se pyšní speciální úpravou kůže se vzhledem karbonových vláken na hlavovce a bočnicích kombinovaný se segmenty červené kůže a bílými stehy, sedadlo má středovou část vyvedenou v úpravě Dinamica black.

Nejen unikátní vzhled nového Sportsteru CS "Performance Edition" přináší extra porci sportovního stylu do interiéru. Nekompromisní kombinace charakteru sportovního sedadla převzatou z čistokrevných závodních sedadel tvoří typický RECARO zážitek z řízení - nejlepší cit pro pohyb vozidla a prvotřídní opora těla.

Sportster CS v "Performance Edition" bude vyroben v limitovaném počtu kusů. Tato edice

 bude k dispozici také ve verzi s bočním airbagem. Sportster CS, z kterého "Performance edice

 vychází", je používán i pro vysoce výkonné silniční verze vozů, jako je Ford Focus RS a Renault 

Mégane Trophy.

RECARO Sportster "Performance Edition" je k vidění i na ESSEN Motor Show na stánku Sidney

 Industries v Hale 3.0. Populární TV představitel Sidney Hoffmann z "PS Profis" zakomponoval

 tato sedadla do jednoho ze svých Show-cars.