NOVINKY

2014/03 - Nejlepší značka roku 2014: RECARO v kategorii „ sedadla/sportovní sedadla“

RECARO Automotiv pokračuje  v Anketě „nejlepší značka roku 2014“ pořádané odborným časopisem AUTO MOTOR a SPORT v úspěšné serii. 89,3 procenta dotazovaných hlasovalo v kategorii „sedadla/sportovní sedadla“ pro tradiční německou značku. Čtenáři zvolili značku RECARO přesvědčivým způsobem již po deváté, jako nejlepšího výrobce sedadel.

Pro image značky není lepší indikátor, jak ji vidí  konečný zákazník. Z tohoto důvodu nechává odborný časopis „AUTO MOTOR a SPORT“ od roku 2006 své čtenáře hlasovat v Anketě „nejlepší značka“. Již po deváté v řadě se značka RECARO zapsala jako jasný vítěz. 89,3 procenta z 115 000 účastníků ankety hlasovalo pro výrobky tradičního výrobce sedadel. V důsledku toho dosáhla značka RECARO opakovaně druhého nejvyššího hodnocení ze všech  kategorií.

Velice nás těší, že nás čtenáři časopisu“AUTO MOTOR a SPORT“ volili na prvním místě, říká Dr.Christian Debus, vícepresident a ředitel světově známého výrobce sedadel. Ukazuje se, že hodnocením sportovního střihu, ergonomie, bezpečnosti a kvality sedadel,  naši zákazníci projevili svoji spokojenost s našimi výrobky. Současně nás tento výsledek zavazuje, aby povědomí o síle značky RECARO bylo do budoucna provázáno s dalšími inovativními procesy ve vývoji sedadel.